לקראת נסיעה.    12.5-18.5 לונציה 
  בעקבות האמנות של   זאקי זאנו והאמנות בונציה  ובבינאלה.

ביאנלה של ונציה היא תערוכה חשובה של אמנות עכשווית הנערכת מידי שנתיים בונציה מאז שנת 1895 והופסקה רק בתקופת מלחמות העולם בלבד. במאה העשרים התגבשה תוכנית שבה יוזמנו אמנים מודרנים להציג על-פי שיוכם למדינות המשתתפות בכל אחד מהביתנים. במהלך השנים הלכה והתרחבה הבלקראת נסיעה.    12.5-18.5 לונציה 
  בעקבות האמנות של   זאקי זאנו והאמנות בונציה  ובבינאלה.

ביאנלה של ונציה היא תערוכה חשובה של אמנות עכשווית הנערכת מידי שנתיים בונציה מאז שנת 1895 והופסקה רק בתקופת מלחמות העולם בלבד. במאה העשרים התגבשה תוכנית שבה יוזמנו אמנים מודרנים להציג על-פי שיוכם למדינות המשתתפות בכל אחד מהביתנים. במהלך השנים הלכה והתרחבה הבינאלה גם לארסנל וגם לחלקי האי ונציה. כל שנתיים נבחר נושא כללי לביאנלה אשר תקף לאותה שנה בלבד. את הביתן הישראלי תכנן האדריכל זאב ריכטר והאמן המיצג את ישראל הינו גל וינשטיין.בבוקר נעזוב את החדר ונצא לסיור אמנות מרתק נתחיל את הבקר בסיור בין הביתנים הרבים בג'רדיני שבהם מוצגות יצירותיהם של האמנים שנבחרו לייצג כ- 80 מדינות, את הביתן הישראלי מייצג השנה גל וינשטיין ואת התערוכה תאצור תמי כץ פריימן, לדבריו של האמן: " ההצעה היא אבולוציה של מכלול העשייה שלי בשנים האחרונות, בכל אחד משלושת החללים של הביתן יהיה המשך של גוף עבודות שפותח בשנים האחרונות, שעוסק ביחס שבין הטבעי והאורגני לבין התרבותי והמבוית, היחס שבין דימויים איקונים וקונקרטיזציה פיזית שלהם".
לינה בונציה 
 
 
http://ijamuseum.org/he/

ינאלה גם לארסנל וגם לחלקי האי ונציה. כל שנתיים נבחר נושא כללי לביאנלה אשר תקף לאותה שנה בלבד. את הביתן הישראלי תכנן האדריכל זאב ריכטר והאמן המיצג את ישראל הינו גל וינשטיין.בבוקר נעזוב את החדר ונצא לסיור אמנות מרתק נתחיל את הבקר בסיור בין הביתנים הרבים בג'רדיני שבהם מוצגות יצירותיהם של האמנים שנבחרו לייצג כ- 80 מדינות, את הביתן הישראלי מייצג השנה גל וינשטיין ואת התערוכה תאצור תמי כץ פריימן, לדבריו של האמן: " ההצעה היא אבולוציה של מכלול העשייה שלי בשנים האחרונות, בכל אחד משלושת החללים של הביתן יהיה המשך של גוף עבודות שפותח בשנים האחרונות, שעוסק ביחס שבין הטבעי והאורגני לבין התרבותי והמבוית, היחס שבין דימויים איקונים וקונקרטיזציה פיזית שלהם".
לינה בונציה 
 
 
http://ijamuseum.org/he/

 

אחרי ונציה כנס חינוך במוזיאונים ,בקדימה חגיגה לראשונה בבית הספר ניצני השרון  מארח ,הדרכת נאמני המוזיאון  מרגש ומוצלח במיוחד.