הקהילה הבהאית חוגגת היום את ראש השנה הבהאי שחל ביום הראשון של האביב (ה- 21.3.11) 

חמישה מיליון חברי הקהילה הבהאית הבינלאומית ברחבי העולם יציינו ביום שני ה- 21.3.11, את ראש השנה הבהאי – "נאהרוז", שחל מידי שנה ביום הראשון של האביב. קבלת הפנים המסורתית שעורכים הבהאים לציון נאהרוז נערכה השנה ביום ששי ה-25.3.11 בעכו העתיקה.

"נאהרוז", שמשמעותו בפרסית הוא 'יום חדש', הוא שמו של ראש השנה הבהאי שחל מידי שנה ביום הראשון של האביב. יום זה מציין גם את סופו של חודש הצום הבהאי, חודש "אלא". לוח השנה הבהאי, בשונה מלוח השנה העברי, הנוצרי או המוסלמי, בנוי מ- 19 חודשים בני 19 ימים כל אחד. למספר 19 משמעות סמלית והיסטורית עבור הבהאים. מספר זה מציין את סכומם של אותיות המילה "ואחד" בערבית ("אחדות") שהיא העיקרון המרכזי של הדת בהאית וגם מסמל את הנביא המייסד של הדת הבהאית – הבאב (הקבור במקדש בחיפה) ו- 18 המאמינים הראשונים שלו. 

"מברכת היום " האהבה היא רוח החיים השוכנת בגופה של האמנות , היא זו המכוננת את התרבות האמיתית  בן חולף זה,  והיא מרעיפה תפארת  נצח ואומה השואפים אל- על

 הקשר החל עם  הקהילה הבהאית החל  בסיור באתרים, במזרעה בית בגנרל והקבר הקדוש בשומרת  בהדרכת ג'לאל הטאמי, סגן המזכיר-הכללי של הקהילה הבהאית הבינלאומית, . כל מפגש  באופן החגיגה מבטא עקרון בהאי של אחדות דרך היופי שבמגוון.

קשר נוסף היה בפרדס אירני  וסיפור משפחת מנשדי